Site Content

Joga dla dzieci i młodzieży

Polska Szkoła zaprasza chętnych uczniów na pozalekcyjne, jednorazowe zajęcia jogi. Zajęcia poprowadzi  Marta Gil, która jest dyplomowanym instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży (RCYT).

Dla klas 0-5, zajęcia będą poprowadzone po polsku, w formie zabawy - ćwiczenia oddechowe i ruchowe wplecione będą wplecione opowiadania i dostosowane do wieku i możliwości dzieci.

Dla klas 6 i 8 zajęcia również będą poprowadzone w języku polskim i dostosowane do wieku i możliwości uczniów. Zaprezentowane zostaną ćwiczenia oddechowe mające na celu zwiększenie koncentracji, pozycje jogistyczne wzmacniająco-rozluźniające i poprawiające równowagę oraz metody relaksacyjne.

Zajęcia odbędą się przed lekcjami, w godzinach 9:15 - 10:00

28 września - klasy 0-2 Joga Opowieści - "Wiewiórka Ruda Kitka"

5 października - klasy 3-5 Joga Opowieści - "Smok Wawelski"

12 października - klasy 6 i 8 - Joga dla młodzieży

Na zajęcia trzeba się zapisać u dyżurnego.

Żeby zajęcia się odbyły musi się zapisać przynajmniej 5 uczniów

Cena za godzinną sesję za ucznia to $15. Całkowity dochód przeznaczony będzie na cele szkoły.