Prośba o donacje

Drodzy Państwo,

Zbliżają się Święta, okres kiedy to obdarowujemy prezentami nie tylko najbliższych, ale i bliskie naszemu sercu organizacje i instytucje. My Polacy jesteśmy narodem szczodrym i chętnie dzielimy się tym co mamy. Zdajemy sobie sprawę, że większość rodzin ma wyznaczony budżet na cele dobroczynne i charytatywne. Zwracamy się do Państwa z prośbą, byście przy wyborze obdarowywanych instytucji wzięli pod uwagę Polską Szkołę Społeczną w Mahopac. Czeki prosimy wypisywać na Polish American Heritage Club of Mahopac
, który jest organizacją charytatywną 501(c)(3) wspierającą naszą szkołę. Pieniądze z czeków, na których napisane będzie w memo “Polish Community School” będą przekazywane naszej szkole i w całości wykorzystywane na działalność I potrzeby naszej placówki.
Niektórzy z Państwa, lub członkowie Waszych rodzin pracują w firmach, które płacą równowartość darowizn swoich pracowników (matching gift programs). Korzystając z takiego programu, każdy dolar, który przekażecie Państwo na działalność szkoły będzie miał wartość dwóch dolarów. W ten sposób program, który oferujemy naszym uczniom będzie mógł być jeszcze ciekawszy, a zajęcia bardziej atrakcyjne.
Wszystkie pieniądze, które darujecie Państwo szkole można w pełni odpisać od dochodu.
Każda darowizna jest rejestrowana i jako dowód wysyłany jest do Państwa list potwierdzający (donation acknowledgement letter).

Donacje można przekazywać Skarbnikowi, wychowawczyni dziecka, lub wysyłać na adres szkoły.

Polish Community School of Mahopac
P.O. Box 33
Mahopac, NY 10541

Czek na Polish American Heritage Club of Mahopac