Zakończenie roku szkolnego 2018-2019 i akademia z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca

18 maja  odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia w naszej szkole. Po lekcjach spotkaliśmy się wszyscy na akademii z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, po której nauczyciele rozdali swoim uczniom świadectwa. Nagrody w tym roku rozdał nasz gość specjalny, którym była pani Bożena Mahmoud, rzecznik prasowy Centrali Polskich Szkół Dokształcających w Ameryce.

Absolwenci, którzy w październiku podeszli do egzaminu Polish LOTE też dostali certyfikaty.

Wyróżnienia i nagrody w tym roku dostali następujący uczniowie:

Na kolonie w Augustowie sponsorowane przez CPSD, które w Ameryce przyznawane są dla 27 najlepszych z ponad 10 tysięcy uczniów jedzie Julia Kopacz z ósmej klasy.
Julka dostała też Dyplom Prezesa CPSD i czek na $100

Klara Dziurdziński z piątej klasy dostała Dyplom Ambasadora RP i nagrodę książkową.

Olaf Śniegucki z trzeciej klasy również dostał Dyplom Ambasadora RP i nagrodę książkową.

Nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie dostali:

Mia Siwy (1 klasa)
Dominik Żaba (1 klasa)
Lili Ryszka (2 klasa)
Nicole Ciborowski (3 klasa)
Max Rylo (5 klasa)
Victoria Ulatowski (5 klasa)
Maya Koronowski (7 klasa)

Nagrody dla najlepszych czytelników:
Gabriel Blachowicz (4 klasa)
Marta Szpilka (3 klasa)

Tradycją stało się u nas również przyznawanie dyplomu "Przyjaciel Szkoły" osobom, które w sposób szczególny angażują się w życie szkoły. Za życzliwość, pomoc, szczodrość i ogromne serce w tym roku zostali wyróżnieni:
Ksiądz Szymon Kurpios
Aneta i Janusz Bogus
Anna i Adam Maliszewscy

Dziękujemy Wam za wszystko, co od lat robicie dla naszej szkoły!

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!!