Polonijny Opłatek 2019

Niedziela, 15 grudnia 2019r.

Kolejne piękne wydarzenie w naszej szkole. Za nami kolejne jasełka⭐️🎄❄️ Całymi rodzinami zebraliśmy się w niedzielne popołudnie aby móc wspólnie przeżyć ten magiczny czas. Uczniowie naszej szkoły jak zwykle sprawili, że w pełni poczuliśmy zbliżające się święta Bożego Narodzenia!!  Były uśmiechy, wzruszenia, wspólne rozmowy.... Jednak ten niespełna godzinny występ, dzielenie się opłatkiem i wspólna wieczerza to wiele tygodni przygotowań, w które zaangażowani byli nie tylko uczniowie, którzy pięknie nauczyli się swoich ról, nie tylko nauczyciele, którzy nad nimi czuwali, nie tylko pani dyrektor, która jak co roku napisała scenariusz, ale całe nasze szkolne rodziny. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w sobotę przygotowali stroje, sale i scenę. Dziękujemy Księdzu Szymonowi za błogosławieństwo i patronat duchowy. Dziękujemy tym, którzy w kuchni zadbali o pokrojone ciasta, wydawanie jedzenia w czasie wieczerzy wigilijnej. Tym którzy zostali po występie aby wszystko posprzątać. Duże brawa dla Pani Iwony Koronowski, która jak co roku prowadziła piękny kiermasz świąteczny. Dziękujemy tez Polskiemu Klubowi za sponsorowanie paczek dla wszystkich dzieci. Podziękowania należą się również wszystkim gościom którzy przyszli by dzielić z nami radość i bez których przecież to wszystko by nie miało sensu. Dziękujemy w imieniu uczniów i nauczycieli życząc wszystkim Wesołych Świąt!